Počet zobrazení stránky

pondělí 30. října 2017

Smysl mého života

Dát  každému dni smysl  je důležité.   Začít zdánlivou maličkostí - po probuzení se najíst. To důležité je,   jak  se člověk ráno (ne) nasnídá,  tak se potom cítí celý den.  Dál už  se den odvíjí  podle povinností  a priorit každého  jednotlivce.  A priority,  ty může mít každý nastavené  jinak.

Pro někoho je to rodina,  zdraví,  přátelé.  Jiný věří,  že především musí být první ,  vždy, ve všem a všude.  Udělá cokoliv proto,  aby byl  "středobodem vesmíru" .  Tolik se honí za kariérou,  vzhledem a penězi,  že mu utíká život mezi prsty.

Pro někoho ten,  kdo nemá vysokou školu,  jakoby nežil.  Kdo nemá nejdražší auto, značkové hadry a  dovolenou třikrát do roka v té  nejexotičtější destinaci,  je socka,  s takovým dotyčný  neztrácí ani čas.
Pro někoho to smysl má.  Jeho věc,  jeho život.

Můj život je zlatá střední cesta.  Neskončit pod mostem,  mít co jíst,  starat se o své zdraví a užívat si od všeho trochu.  Povinnosti a zábava mají být v rovnováze.

Dělám spousty chyb,  jako každý,  ale s  odstupem času  jich příliš  nelituji, mělo to tak možná být.  Miluji svoji rodinu,  hudbu, knihy,  přírodu a občas chvilky samoty.

Miluji moře,  západ slunce a vůni konvalinek.  To je můj život,  který mně smysl dává.

2 komentáře: